ANTIKVARIÁT PRAŽSKÝ ALMANACH

Košík 0

Knihy pro studium a sváteční zahálku.

Hoornaert, Georges. Breviář. - 1936.

Podpis Josefa Floriana proti titulu.
Překlad Josef Florian. Stará Říše na Moravě, Josef Florian, 1936. Vytiskly Lidové závody tiskařské v Olomouci. 103 s. Kurs sv. 38.
Pův. brož. Velmi dobře zachováno. /zbr 1122/
380 CZK

podpisy a dedikace | Stará Říše |


Marcel, Gabriel. Stav ontologického tajemství a konkrétní se k němu přiblížení. - 1940.

Podpis Josefa Floriana proti titulu.
Překlad Josef Florian. Stará Říše na Moravě, Josef Florian, 1940. Vytiskla knihtiskárna Frant. Bartoše v Přerově. 63 s. Kurs sv. 50.
Pův. brož., nerozřezáno. Obálka s mírnou patinou stáří. /zbr 1122/

/ prodáno /

podpisy a dedikace | Stará Říše |


Hoornaert, Georges. Boj čistoty. - 1939.

Překlad Josef Florian. Stará Říše na Moravě, Marta Florianová, 1939. Vytiskl V. Vokolek a syn v Pardubicích. 90 s. Kurs sv. 48.
Pův. brož. Velmi dobře zachováno, nerozřezáno. /zbr 1122/

250 CZK

Stará Říše |


Tanner, Matěj. Život P. Antonína Possevina a jeho komentář o věcech moskevských. - 1941.

Přeložil Karel Doskočil.  Stará Říše na Moravě, Josef Florian, 1941. Vytiskla knihtiskárna Frant. Bartoše v Přerově. 107 s. Kurs sv. 52.
Pův. brož. Velmi dobře zachováno. /zbr 1122/
250 CZK

Stará Říše |


Dwelshauvers, Georges. Synthesa lidského myšlení. - 1941.

Část první. Překlad Josef Florian. Stará Říše na Moravě, Josef Florian, 1941. 77 s. Kurs, sv. 51.
Pův. brož. Velmi dobře zachováno, nerozřezáno. /zbr 1122/
150 CZK

Stará Říše |


Štítný ze Štítného, Tomáš. Knížky šestery o obecných věcech křesťanských. - 1937.

Předmluvy a knížky prvé: O víře, naději a lásce a výklad páteře.
Ve Staré Říši, Josef Florian, 1937. 133 s. Kurs sv. 41.
Pův. brož. 160x120 Velmi dobře zachováno. /zbr 1122/

/ prodáno /

Stará Říše |


Smrž, Karel. Film. Podstata, historický vývoj, technika, možnosti a cíle kinematografu. - 1924.

Praha, Prometheus, 1924. 354 s., 198 vyobr. v textu, tabulky. Na titulu dedikace perem "Jiříkovi ... věnuje strýc Čihák", dat. 1943.
Pův. brož. 235x170 Spodní okraj obálky otřepený, jinak dobře zachovalý exemplář.
Obálkový podnázev: Film. Vývoj, technika, možnosti, cíle.

  


1.000 CZK

Filmová literatura |


Vott, Vachek, Slavík. Akustika hlediště v divadelním provozu. - 1943.

Výsledky úprav akustických měření Prozatímního divadla v Praze.
1. vyd. Praha, Česká grafická Unie, 1943. 93 s., 18 fotogr. vyobr. na přílohách, 3 plány, tabulky a il. v textu. Pův. brož. 255x180
400 CZK

DIVADLO knihy a programy. | Věda a technika |


LATERNA MAGIKA. - 1968. Sborník statí. Alfred Radok; Jan Grossman ad.

Praha; ČSF-Filmový ústav; 1968. 164 s., text: Alfred Radok; Jan Grossman; Josef Svoboda; M. Nýdl; J. Švec; I. Nolč; J. Procházka), včetně (24) s. dokument. fotografií; obálka J. VESELÁ. Pův. brož. 200x145 Velmi dobrý stav.

  


/ prodáno /

Filmová literatura | Literatura a umění 60. let. |


BENEŠ, EDVARD: PRESIDENT K LETCŮM. - 1945.

Řeč presidenta Československé republiky Dr. Eduarda Beneše k čs. letcům ze západu 21. srpna 1945. (s. 5-12).
Přehled činnosti československého letectva na západě za války v letech 1939-1945. Polsko. Francie. Velká Britannie. (s. 13-31).
(Praha), Tiskové oddělení hlavní správy výchovy a osvěty při MNO, 1945. Knihovna vojáka sv. 12. 30 s. Pův. brož. 210x150 /Antikvariát 0223/

480 CZK



VYSKOČIL, IVAN: VŽDYŤ PŘECE LÉTAT JE SNADNÉ. - 1963. S podpisem autora.

Podpis autora dat. 28.12. 1963. Praha, Mladá fronta, 1963. Edice Mladé cesty sv. 5. 1. vyd. 160 s., obálka a úprava JAŠA DAVID. Celopl. měkká vazba. 210x150 V horním okraji hřbetu stopa po lehkém naražení. (antikvariát 0123/

 


/ prodáno /

Literatura a umění 60. let. | podpisy a dedikace |


CHELČICKÝ, PETR: SÍŤ VÍRY. - 1929.

Praha, Melantrich, 1929. 446 s., upravil Emil Smetánka. Pův. brož. 230x150 Dobře zachováno, nerozřezáno. /ate1222/

/ prodáno /



PELÍŠEK, RUDOLF: POVĚRY A KOUZLA V PÉČI O ZDRAVÍ. - 1948.

Praha, Státní nakladatelství, 1948. 1. vyd. 70 s., obálka LUDMILA RAMBOUSKOVÁ. Pův. brož. 205x150 Velmi dobře zachováno. /H/

190 CZK



MÜLLER, JOSEF: MATEŘSKÁ ŘEČ. CVIČEBNICE JAZYKA ČESKÉHO PRO ŠKOLY OBECNÉ. - 1937.

Díl II. Pro 3. postupný ročník.
Praha, Státní nakl., 1937. 140 s. Pův. polopl. vazba. 200x150 Velmi dobře zachováno.  /ate1222/

350 CZK



STANĚK, VÁCLAV: STRUČNÉ OBSAHY ZE SPISŮ SPISOVATELŮ V ČESKÝCH DOBY NOVÉ. - 1911.

Praha, Fr. A. Urbánek, 1911. 2. vyd. přepracované. Urbánkova bibliotéka pedagogická. Sbírka spisů pro učitele, pěstouny, rodiče a vzdělavatelé lidu vůbec, sv. 216. 141 s. Pův. celopl. vazba. 225x155 Velmi dobře zachováno.  /ate1222/
380 CZK



Smolík, Vít. Apoštol Petr a primát papežský. Historická studie. - 1926.

Knihovna Volné Myšlenky; č. 3. V Praze: Volná myšlenka československá, 1926. 130 s. Knihovna Volné Myšlenky; č. 3. Pův. brož. 160x120
200 CZK



RAMBOUSEK, JAN: LITOGRAFIE A OFSET. - 1948. 8 původních litografií.

8 původních litografií: Švabinský; V. Stretti; C. Bouda; J. Rambousek; V. Sedláček; V. Silovský; E. Frinta a V. Fiala.
Praha, Poláček, 1948. 221 s., 20 příloh z nichž na osmi jsou původní grafiky, 32 reprodukcí na křídovém papíře a 12 instruktivních kreseb v textu. Pův. polopl. vazba, bez přebalu. 215x160 Vazba mírně rozvolněná, .
Užitečná kniha pro orientaci v grafických technikách tištěných z plochy; mimo podrobného popisu (příprava; materiál a realizace) je každá technika zastoupena názornou ukázkou na přílohách.

 


/ prodáno /

Knižní a volná grafika |


AXAKOV, A. N. Animismus a spiritismus. - 1903.

Kritické prozkoumání medijních zjevů a jejich vysvětlování hypothésami "nervové síly", "hallucinac" a "bezvědomého".
V odpověď E. von Hartmannovi. S 80 vyobrazeními. Napsal A. N. Axakov. Dle 2. vyd. z ruštiny přeložil Ant. Koudelka.
Praha: Edvard Beaufort, 1903. 799 s., + 8 listů obr. příloh.
Pův. celopl. vazba. 180x135 Vnitřní drážky předsádek lehce popraskané. /Okultismus. Magie/

  


/ prodáno /



Premier Manuel de la Langue Auxiliaire Esperanto. - 1913.

Paris, Librairie Hachette et, 1913. 32 s. Pův. brož. 150x100 Velmi dobře zachováno. /ate/
450 CZK



KILIAN, TH. : ESPERANTO. - 1935.

Snadná učebnice pro kursy a samouky a mezinárodní čítanka.
Brno, Pokorný  a spol., 1935. 2. vyd. 109 s. Pův. brož. 195x125 Velmi dobře zachováno. /ate/

500 CZK



LIVING THEATRE. Jazzpetit sv. 15. - 1982.

Uspořádali a text vstupní části napsali Jaroslav Kořán a Petr Oslzlý.
Praha, Jazzová sekce - Jazzpetit sv. 15, 1982. 282 s. včetně obr. příloh, ob. a typo Joska Skalník.
Vychází pro interní potřebu členů Jazzové sekce. Pův. brož. 215x155
/ prodáno /

DIVADLO knihy a programy. | Filmová literatura | Literatura a umění 60. let. | Osvobozené divadlo - Voskovec Werich Ježek |


AXAKOV, A. N. Animismus a spiritismus. - 1903.

Kritické prozkoumání medijních zjevů a jejich vysvětlování hypothésami "nervové síly", "hallucinac" a "bezvědomého".
V odpověď E. von Hartmannovi. S 80 vyobrazeními. Napsal A. N. Axakov. Dle 2. vyd. z ruštiny přeložil Ant. Koudelka.
Praha: Edvard Beaufort, 1903. 799 s., + 8 listů obr. příloh.
Pův. celopl. vazba. 180x135 Vnitřní drážky předsádek lehce popraskané.




/ prodáno /



ECKARTSHAUSEN / SÉDIR / BLAVATSKÁ. 3x okultní knihovna šťastných lidí. - 1920-24.

ECKARTSHAUSEN / SÉDIR / BLAVATSKÁ. 3x okultní knihovna šťastných lidí. - 1920-24.
ECKARTSHAUSEN, Carl von. Mystické noci.
2. vyd. Praha, Zmatlík a Palička, (1920). 128 s., úvodní il. "Cíl života" R. Adámek. Knihovna šťastných lidí, 10.
SÉDIR, Paul. Sedm mystických zahrad. [Les sept jardins mystiques].
2. vyd. Praha, Zmatlík a Palička, (1920). 26 s. Knihovna šťastných lidí; 21.
BLAVATSKÁ, H.P. (Blavatsksaja, Jelena Petrovna). Příšerné povídky. (Nightmare tales).
1. vyd. Praha, Zmatlík a Palička, 1924. 131 s. Románová okultní knihovna šťastných lidí, 4.
Konvolut tří titulů v jednom svazku. Pevná, pap. vazba se zlacenou ražbou na hřbetě. 190x140
/okultismus, magie/
/ prodáno /



BLAVATSKY, HELENA PETROVNA. DIE GEHEIMLEHRE. KOSMOGENESIS. ANTHROPOGENESIS. ESOTERIK. INDEX. - (1920-21).

BLAVATSKY. DIE GEHEIMLEHRE. Die Vereinigung von Wissenschaft, Religion und Philosophie. Theosophisches Verlagshaus Leipzig, (1920-1921).

Bd. I. KOSMOGENESIS. (1920).
1. Kosmogenesis I - 318s.
2. Die entwicklung der symbolik - 322-740 s.
Bd. II. ANTHROPOGENESIS. (1920).
3. Anthropogenesis. 466 s.
4. Die Archaische symbolik der Weltreligionen. 470-841 s.
Bd. III. ESOTERIK. (1921).
5. Esoterik. 432 s.
6. Einige abhandlungen über den eifluss der okkulten philosophie auf das leben. 436-594.
Bd. IV. INDEX zu Bd. I-III. (1921)
7. Index. 313 s.
7 svazků. Polopl. vazby. 255x185

Okultismus. Magie


7.000 CZK



Sezemský, Karel. Hypnotismus a suggesce. - 1919.

Jasné a populární popsání vlivů cizích sil a jich použití.
Trojsvazkového díla "Plnost života" část II. s četnými obrazci. Nákladem "Nových směrů", Nová Paka, 1919. 160 s. Pův. brož. 235x150 Přední obálka volně od hřbetu, povrch obálky a ořízky od prachu. /Okultismus. Magie./

 

 


/ prodáno /



Forster, Vilém. Okultní úkazy a jich psychologický výklad. - 1923.

Praha, J. Otto, 1923. 283 s., na titl. razítko "Redakční výtisk J. OTTO v Praze".
Pův. brož. 195x130 Obálka a ořízky od prachu, jinak nepoškozený exemplář.

Okultismus. Magie.


375 CZK



Raýman, Bohuslav L. Zárodky sebevědomí. Dopis příteli. - (1911).

Praha-Vršovice: Nákladem Josefa Šimánka, [1911]. 23 s. Knihovna pro filosofii, umění a život; sv. 1.
Pův. brož. 215x145 Dobře zachováno.
/ prodáno /



KÖHLER, JOACHIM: FRIEDRICH NIETZSCHE A COSIMA WAGNEROVÁ: ŠKOLA PODMANĚNÍ. - 1997.

Jinočany, H & H, 1997. Z německého originálu přeložila Zlata Kufnerová. 172 s. Brož. 200x125 /ant0823/
170 CZK



FRENZEL, IVO: FRIEDRICH NIETZSCHE. - 1995.

Praha, Mladá fronta, 1995. Přeložila Růžena Grebeníčková. 200 s. Brož. 190x115 /ant 0823/

140 CZK



Kulhánek - GOETHE; JOHANN WOLFGANG: FAUST. - 2005.

Praha, Academia, 2005. Edice Europa. Přeložil Otokar Fischer. 425 s., ilustroval OLDŘICH KULHÁNEK. Pap. vazba s obálkou. 210x140 Krásný stav. /1122 antikvariát/
/ prodáno /



HVÍŽĎALA, KAREL: LEGENDA SUCHÝ. Rozhovor s Jiřím Suchým. - 2016.

Praha, Galén, 2016. Edice Olivovníky. 182 s. a 132 s. obr. příloh. Pevná vazba s obálkou. 205x135 Velmi dobře zachováno.  /ant 0623/
/ prodáno /

SEMAFOR |


FORMAN, MILOŠ; NOVÁK, JAN: CO JÁ VÍM? - 1994.

Autobiografie Miloše Formana.
Brno, Atlantis, 1994. 237 s., 31 s. obr. příloh, obálka, vazba a úprava JIŘÍ JOSEK. Celopl. vazba s obálkou. 210x155 Velmi dobře zachováno. /ant 0623/
/ prodáno /

Filmová literatura |


Faust. Tragedie od Goethe. Překlad od J.J. Kolára. - (1924)

Praha, Kober, (1924). 8 l., 156 s., 12 celostr il. na přílohách a drobné viněty v textu A. Kreling a P. Konevka.
Dobová, celopl. vazba se zlatě raženým titulem na hřbetě. 200x155 - Vlivem uložení, ořízky a desky zašlé od prachu.
První české vydání Goethova Fausta v překladu Josefa J. Kolára vyšlo u Kobra r. 1863 s předmluvou Josefa J. Kolára, kde mj. vysvětluje proč překládal jen první díl. Předmluva J.J. Kolára i titulní list  se opakuje i v tomto vydání, to navíc obsahuje 12 celostr. il. na přílohách a četné viněty v textu.
Johann Wolfgang von Goethe, 1749-1832
/ prodáno /



Rossmann - Bor, Vladimír: O filmové hudebnosti. / 1946.

Praha, Čs. filmové nakladatelství, 1946. 102 s. Obálka Zdeněk ROSSMANN.
Pův. brož. 210x150 Povrch obálky omšelý. /antikvariát 0922/


/ prodáno /

Filmová literatura | Hudebniny - noty | Zd. Rossmann |


Rossmann - Kameník, Karel: Vysoká škola kinoamatéra. / 1947.

Kapitoly pro pokročilé amatéry. I. vydání. V Praze, Československé filmové nakladatelství, 1947. 108 stran. Obálka Zdeněk Rossmann. 
Pův. brož. 250x180 Dobře zachováno. /antikvariát 0922/


/ prodáno /

Filmová literatura | Zd. Rossmann |


HOMÉROS. ODYSSEIA. Ilustroval Arnošt Paderlík. - 1967.

Překlad Otmar Vaňorný, ilustroval Arnošt Paderlík. Praha: Odeon, 1967. 441 stran. Nesmrtelní; svazek 77.
Pův. celopl. vazba s obákou, ta s mírnou patinou stáří, jinak velmi dobrý stav! /0922 antikvariát/
 

/ prodáno /

Literatura a umění 60. let. |


DORŮŽKA, PETR: ŠUPLÍK PLNÝ ZAPPY A HRÁTKY S BEEFHEARTEM. - 1993.

Praha, Paseka a Práce, 1993. 312 s. (obr. příloha). Celopl. vazba s obálkou. 205x135 Velmi dobře zachováno. /ant 0623/
200 CZK

Hudebniny - noty |


ZAPLETAL, MILOŠ: ZÁHADY A TAJEMSTVÍ JAROSLAVA FOGLARA. - 2007.

Praha, Euromedia Group, 2007. 288 s. Pevná vazba. 210x150 Velmi dobře zachováno. /H/
/ prodáno /

Dobrodružná literatura |


RIVOLLET, A.: MAURICE CHEVALIER VYPRAVUJE. - 1931.

Praha, L.Mazač, 1931. Přeložil Václav Vitinger. 226 s., ilustrace a vazba Slavomír Kittner. Pův. celopl. vazba. 200x130 /ant/
120 CZK

Filmová literatura |


POESIE / Novinky v regálech. - září, 2022.

 V antikvariátu vyberete a koupíte, ihned bez objednání!

ASHBERY, John. Autoportrét ve vypouklém zrcadle. Překlad Pavel Dominik. Vyd. 1. Praha: Odeon, 1989. 120 s. Plamen; sv. 109. ISBN 80-207-0009-9.
Pevná vazba s obálkou. Velmi dobrý stav! CENA: 150,-

GINSBERG, Allen. Kvílení. Překlad Jan Zábrana. Vyd. 1. Praha: Odeon, 1990. 255 s. Plamen. ISBN 80-207-0155-9.
Pevná vazba s obálkou. Velmi dobrý stav! CENA: 350,-

VOSKOVEC, Jiří, WERICH, Jan. Máme za to: písňové texty. Vyd. 1. V Praze: Československý spisovatel, 1990. 273 s., [22] s. obr. příl. Klub přátel poezie. Výběrová řada. ISBN 80-202-0230-7.
Pevná vazba s obálkou. Velmi dobrý stav! CENA: 170,-

OLSON, Charles. Profese poezie. Překlad Miroslav Holub. 1. vyd. výboru. Praha: Československý spisovatel, 1990. 84 s. Klub přátel poezie. Výběrová řada. ISBN 80-202-0253-6. /H/
Pevná vazba s obálkou. Velmi dobrý stav! CENA: 120,-

ACHMATOVOVÁ, Anna Andrejevna. Modrý večer. Vyd. v tomto uspořádání 1. Praha: Odeon, 1990. 245 s. Odeon. ISBN 80-207-0121-4.
Pevná vazba s obálkou. Velmi dobrý stav! CENA: 135,-

HRABĚ, Václav. Blues pro bláznivou holku. 1. vyd. Praha: Československý spisovatel, 1990. 257 s. Klub přátel poezie. Výběrová řada. ISBN 80-202-0201-3.
Pevná vazba s obálkou. Velmi dobrý stav! CENA: 490,- PRODÁNO

WENZL, Oldřich. Pohodlný život: výbor z veršů. Vydání výboru první. Praha: Československý spisovatel, 1990. 276 stran. Klub přátel poezie. Výběrová řada. ISBN 80-202-0245-5.
Pevná vazba s obálkou. Velmi dobrý stav! CENA: 150,-

ARP, Jean. Na jedné noze. Vydání první. Praha: Odeon, 1988. 248 stran, 56 nečíslovaných stran obrazových příloh.
Pevná vazba s obálkou. Velmi dobrý stav! CENA: 150,-

HARRISON, Tony. My z Leedsu: výbor veršů. Překlad Zdeněk Hron. 1. vyd. Praha: Československý spisovatel, 1986. 147 s. Klub přátel poezie. Výběrová řada.
Pevná vazba s obálkou. Velmi dobrý stav! CENA: 120,-

Dítě na skleníku. výbor ze současné americké poezie. Překlad Josef Jařab a Jaroslav Kořán. Vydání první. Praha: Odeon, 1989. 390 stran. ISBN 80-207-0080-3.
Pevná vazba s obálkou. Velmi dobrý stav! CENA: 150,-

BURIAN, Jan. Hodina duchů. 1. vyd. Praha: Mladá fronta, 1990. 111 s.
Původní brož. Velmi dobrý stav! CENA: 100,- prodáno

DĚDEČEK, Jiří. Měsíc nad sídlištěm. Vyd. 1. V Praze: Středočeské nakladatelství a knihkupectví, 1987. 115 s. Peřeje; sv. 11.
Původní brož. Velmi dobrý stav! CENA: 100,-

DĚDEČEK, Jiří. Znělky. 1. vyd. Praha: Československý spisovatel, 1990. 76 s. HU+SA. ISBN 80-202-0193-9.
Pevná vazba s obálkou. Velmi dobrý stav! CENA: 120,- prodáno

HOLUB, Miroslav. Syndrom mizející plíce. První vydání. Praha: Mladá fronta, 1990. 84 stran. ISBN 80-204-0140-7.
Pevná vazba s obálkou. Velmi dobrý stav! CENA: 100,- prodáno

WERFEL, Franz. V domě dětství. Překlad Hana Žantovská. Vydání v tomto uspořádání první. Praha: Mladá fronta, 1990. 139 stran. Květy poezie; svazek 170. ISBN 80-204-0220-9.
Pevná vazba s obálkou. Kousek obálky pomačkaný s krátkou trhlinkou, jinak dobrý stav! CENA: 120,-

ČEPELKA, Miloň. Pět nocí k úplňku. Verše pětadvaceti let. Hradec Králové: Kruh, 1990. 104 s. Prostor.
Pevná vazba s obálkou. Velmi dobrý stav! PRODÁNO

ŽÁČEK, Jiří. Hovory s mým horším já. Praha: Československý spisovatel, 1989. 12 složených listů. Edice humoru a satiry. ISBN 80-202-0126-2.
Volné složky v pův. pap. obálce. CENA: 120,- prodáno

V našem antikvariátu na Malé Straně (Praha 1, Újezd 26) koupíte ihned, bez objednání.  

Nabídka platí do vyprodání zásob.


1 CZK



ČERMÁK, JOSEF: PRAHOU FRANZE KAFKY. - 2008.

Praha, Albatros, 2008. 54 s. Pevná vazba. 150x170 Krásný stav. /antikvariát 052303/

/ prodáno /



KAUTMAN, FRANTIŠEK: FRANZ KAFKA. - 1996.

Praha, Academia, 1996. 177 s. Brož. 200x150 Krásný stav. /antikvariát 052023/
/ prodáno /



KARÁSEK ZE LVOVIC; JIŘÍ: SCARABAEUS. (SCARABEUS). - 1925. Romány tří magů II.

Praha, Aventinum, 1925. Spisy J. K. sv. 10. 207 s.
Pův. celopl. vazba. 205x135 /ant 0923/

/ prodáno /



SUCHÝ, JIŘÍ; SUCHÝ, ONDŘEJ: PAN WERICH Z KAMPY. - 2011.

Praha, Euromedia Group - Ikar, 2011. 120 s. text, 32 s. obr. příloha. Pap. vazba s obálkou. 200x150 Velmi dobře zachováno. /H/
150 CZK

Osvobozené divadlo - Voskovec Werich Ježek |


ROHÁL, ROBERT: KDO BY JE NEZNAL. - 2006.

Nezapomutelné dvojice z jeviště, plátna a obrazovky.
Praha, XYZ, 2006. 196 s., obálka Dana Kavalecová. Pap. vazba s obálkou. 210x140 Velmi dobře zachováno. /Ant0822/
150 CZK

Osvobozené divadlo - Voskovec Werich Ježek |


STRNAD, JOŽKO: TMAVOZELENÝ SVĚT JANA WERICHA. - 2003.

Praha, Toužimský & Moravec, 2003. 163 s., 16 s. obr. příloha. Pap. vazba s obálkou. 200x140 Velmi dobře zachováno. /H/
150 CZK

Osvobozené divadlo - Voskovec Werich Ježek |


NEDVĚD, FRANTA: JEDNOU JSI DOLE JEDNOU NAHOŘE - S JIŘÍM VOSKOVCEM V NEW YORKU. - 2005.

Praha, Mladá fronta, 2005. 176 s., 8 s. bar. obr. příloha, typografie Libor Hofman. Pap. vazba s obálkou. 210x140 Velmi dobře zachováno. /Ant0822/
150 CZK

Osvobozené divadlo - Voskovec Werich Ježek |


MORAVEC, MIKULÁŠ; TRUHLAŘÍK, RUDOLF: AUTOSALON JANA WERICHA. - 2005.

Vyprávění o Janu Werichovi, Jiřím Voskovcovi a autech kolem nich od dvacátých let do roku 1980.
Praha, Toužimský & Moravec, 2005. 208 s. Pevná vazba s obálkou. 200x140 Velmi dobře zachováno. /H/
/ prodáno /

Osvobozené divadlo - Voskovec Werich Ježek |


CINGER, FRANTIŠEK: DVANÁCT PODOB JANA WERICHA. - 2005.

Praha, SinCon, 2005. 181 s., typografie Dana Kavalecová. Pevná vazba s obálkou. 210x150 Velmi dobře zachováno. /H/
150 CZK

Osvobozené divadlo - Voskovec Werich Ježek |


CINGER, FRANTIŠEK: SMĚJÍCÍ SE SLZY ANEB SOUKROMÝ ŽIVOT JANA WERICHA. - 2013.

Praha, BVD, 2013. 309 s., obálka a úprava Dana Kavalecová. Pevná vazba s obálkou. 210x150 Velmi dobře zachováno. /H/
200 CZK

Osvobozené divadlo - Voskovec Werich Ježek |